Logo
639 races found
May 22, 2024Trail Modřanskou roklí VAŠÍ LIGY
Praha
May 23, 2024Běh lesoparkem
Praha
May 23, 2024Běh lesoparkem
Praha
May 25, 2024ČEZ RunTour Ústí nad Labem
Ústí nad Labem
May 25, 2024Švédská šest a půlka
Nepřevázka
May 25, 2024Jarní Šutr
Praha
May 25, 2024Silniční triatlon Votvírák Hobby
Doksy
May 25, 2024Hannah Pilsen Trail Letkov
Plzeň
May 25, 2024Přibyslavský kros
Přibyslav u Nové Paky
May 25, 2024Chlum třikrát jinak
Plzeň-Doubravka
May 25, 2024Běh osvobození - Lišanská silniční sedmička
Lišany u Rakovníka
May 25, 2024Běh pro Paměť Národa - Rakovník
Rakovník
May 25, 2024Hannah Pilsen Trail 'Letkov 40'
Letkov
May 25, 2024Přibyslavský kros
Přibyslav u Nové Paky
May 25, 2024Švédská šest a půlka
Nepřevázka
May 25, 2024Libouchecký ultramaraton (LUM)
Libouchec
May 25, 2024Silniční triatlon Votvírák - štafety
Máchovo jezero
May 25, 2024Běh osvobození - Lišanská silniční sedmička
Lišany u Rakovníka
May 25, 2024Poniklá - Rezek
Poniklá
May 25, 2024Jarní Šutr
Praha
May 25, 2024Chlum třikrát jinak
Plzeň-Doubravka
May 25, 2024Berounská 10
Beroun
May 25, 2024Silniční triatlon Votvírák
Máchovo jezero
May 25, 2024Poniklá - Rezek
Poniklá
May 25, 2024Tuháčkův běh
Chrást
May 25, 2024Libouchecký ultramaraton (LUM)
Libouchec
May 26, 2024Zahořanská 10 (běh okolo Pleše)
Zahořany
May 26, 2024Krkavec třikrát jinak
Plzeň
May 26, 2024Běh pro Paměť národa - Chrudim
Chrudim
May 26, 2024Běh okolo Máchova jezera - Memoriál Štefana Karhuta
Doksy
May 26, 2024Teplýšovický běh
Teplýšovice
May 26, 2024Teplýšovický běh
Teplýšovice
May 26, 2024Chotucká Šlapka
Křinec
May 26, 2024Krkavec třikrát jinak
Plzeň
May 26, 2024Chotucká Šlapka
Křinec
May 29, 20245 a 10 km VAŠÍ LIGY - květnový
Praha
May 29, 2024Krčská 12
Praha
May 29, 20245 a 10 km VAŠÍ LIGY - květnový
Praha
May 29, 2024Malá cena Kunětické devítky
Ráby - Kunětická hora
May 29, 2024Krčská 12
Praha
May 31, 2024Czechman Swim
Pardubice
May 31-Jun 2, 2024CZECHMAN Triathlon
Staré Ždánice
May 31-Jun 2, 2024CZECHMAN Triathlon
Staré Ždánice
Jun 1, 2024Běh kolem Orlíku
Humpolec
Jun 1, 2024Běh pro radost
Zdislavice
Jun 1, 2024TOS triatlon Varnsdorf
Varnsdorf
Jun 1, 2024Dětský Malevil Cup by Author
Jablonné v Podještědí
Jun 1, 2024Běh kolem Orlíku
Humpolec
Jun 1, 2024Malevil Cup by Author
Jablonné v Podještědí
Jun 1-8, 2024Devil's Challenge - Čertovská výzva - 666 km
okres Česká Lípa
Jun 1, 2024Cerhenman
Cerhenice
Jun 1, 2024Běh pro radost
Zdislavice
Jun 1, 2024Czechman Triatlon - štafety
Pardubice
Jun 1, 2024Czechman Triatlon
Pardubice
Jun 1, 2024TOS triatlon Varnsdorf
Varnsdorf
Jun 1-8, 2024Devil's Challenge - Čertovská výzva - 666 km
Hamr na Jezeře
Jun 1, 2024Devil's Challenge 666 km
Hamr na Jezeře
Jun 1-30, 2024Běh Advenťáka (virtuálně)
Hlavní město Praha
Jun 1, 2024LEKI Ještěd 24 Summer
Liberec
Jun 1-8, 2024Devil's Challenge - Čertovská výzva - 666 km
Hamr na Jezeře
Jun 1, 2024Cerhenman
Cerhenice
Jun 2, 2024Františkův běh
Praha
Jun 2, 2024Czechman Short
Pardubice
Jun 2, 2024Františkův běh
Praha 12
Jun 2, 2024Mnichovohradištská patnáctka
Mnichovo Hradiště
Jun 2, 2024Běžím Krušnohořím - Lesná
Lesná
Jun 2, 2024Štěkatlon, triatlon se psem
Varnsdorf
Jun 2, 2024Czechman Kid's Triatlon
Pardubice
Jun 2, 2024Czechman Short - štafety
Pardubice
Jun 2, 2024Štěkatlon, triatlon se psem
Varnsdorf
Jun 4, 2024Běh na dráze (JSS TF ČZU)
Praha
Jun 4, 2024Běh pro Zuzanku
Praha
Jun 4, 2024Běh pro Zuzanku
Praha
Jun 4, 2024Běh Advenťáka Plzeň
Plzeň
Jun 5, 2024Štafeta VAŠÍ LIGY 4 × 5 km v Braníku
Praha-Braník
Jun 5, 2024Běh Advenťáka Praha
Praha
Jun 6, 2024Komořany - Čihadlo
Praha 12 - Komořany
Jun 6, 2024Komořany - Čihadlo
Praha
Jun 8, 2024Milada Run (10 km)
Jezero Milada
Jun 8, 2024MFB MarathOn LABE (desítka)
Kolín
Jun 8, 2024Běh po stopách Silver A
Pardubice
Jun 8, 2024Trafo MTB Biatlon (běh)
Hadačka
Jun 8, 2024Běh po stopách Silver A
Pardubice
Jun 8, 2024MFB MarathOn LABE (desítka)
Kolín
Jun 8, 2024Příbramský půlmaraton
Příbram
Jun 8, 2024RUN for HELP
Praha
Jun 8, 2024Čertovskej ultratrail
Houska
Jun 8, 2024Čertovskej ultratrail
Houska
Jun 8, 2024MFB MarathOn LABE
Kolín
Jun 8, 2024Příbramský půlmaraton
Příbram
Jun 8, 2024Milada Run
Ústí nad Labem
Jun 8, 2024MFB MarathOn LABE (půlka)
Kolín
Jun 8, 2024Trafo MTB Biatlon (kolo)
Hadačka
Jun 8, 2024Čertovskej ultratrail
okres Česká Lípa
Jun 8, 2024RUN for HELP
Praha
Jun 8, 2024MFB MarathOn LABE (půlka)
Kolín
Jun 9, 2024Svárovský triatlon
Svárov
Jun 9, 2024Horský běh Hodkovice n/M - Ještěd
Hodkovice nad Mohelkou
Jun 9, 2024Horský běh Hodkovice n/M - Ještěd
Hodkovice nad Mohelkou
Jun 9, 2024Dobývání Dívčích hradů
Praha 5
Jun 9, 2024Konopišťská desítka
Benešov
Jun 9, 2024Svárovský triatlon
Svárov
Jun 9, 2024Mnichovická běhna
Mnichovice
Jun 9, 2024Konopišťská desítka
Benešov
Jun 9, 2024Dobývání Dívčích hradů
Praha
Jun 9, 2024Mnichovická běhna
Mnichovice
Jun 11, 2024Otevřený přebor SABZO v přespolním běhu
Praha
Jun 12, 2024Žehrovický Kalspotkros
Kamenné Žehrovice
Jun 12, 2024Pohár města Třemošnice
Třemošnice
Jun 12, 2024Velká cena Kunětické devítky
Ráby - Kunětická hora
Jun 12, 2024Trail Zlíchovskými vyhlídkami VAŠÍ LIGY
Praha
Jun 12, 2024Žehrovický Kalspotkros
Kamenné Žehrovice
Jun 12, 2024Trail Zlíchovskými vyhlídkami VAŠÍ LIGY
Praha
Jun 13, 2024Lysolajský běh
Praha-Lysolaje
Jun 15, 2024Děčínská míle
Děčín
Jun 15, 2024Jirkovský crossmarathon
Jirkov
Jun 15, 2024Běh okolo Roprachtic
Roprachtice
Jun 15, 2024Velká Jesenická
Jesenice
Jun 15, 2024Neveklovské běhy
Neveklov
Jun 15, 2024Velká cena cementárny
Čížkovice
Jun 15, 2024Děčínská míle
Děčín
Jun 15, 2024Jinecký kros
Jince
Jun 15, 2024Triatlon Příbram
Příbram
Jun 15, 2024Triatlon Příbram
Příbram
Jun 15, 2024Hornettlon.cz
Ralsko
Jun 15, 2024Velká Jesenická
Jesenice
Jun 15, 2024Neveklovské běhy
Neveklov
Jun 15, 2024Běh okolo Roprachtic
Roprachtice
Jun 15, 2024L'Etape Czech Republic
Praha
Jun 15, 2024Jirkovský crosspůlmarathon
Jirkov
Jun 16, 2024Ivčin kopeček
Beroun
Jun 16, 2024Sprint Triatlon Příbram - Štafety
Příbram
Jun 16, 2024Triatlon Lemberk - hobby
Jablonné v Podještědí
Jun 16, 2024Inov-8 Kros Sázava
Pikovice
Jun 16, 2024Chaloupecký kros
Chaloupky
Jun 16, 2024Berounský medvěd
Beroun
Jun 16, 2024Hard 10
Děčín
Jun 16, 2024Chaloupecký kros
Chaloupky
Jun 16, 2024Berounský medvěd
Beroun
Jun 16, 2024Triatlon Lemberk
Jablonné v Podještědí
Jun 18, 2024Pivní míle
Heřmanův Městec
Jun 18, 2024Pivní míle
Heřmanův Městec
Jun 18, 2024Chuchelský kros
Chuchle
Jun 18, 2024Chuchelský kros
Chuchle
Jun 19, 2024T-Mobile Olympijský běh Tlučeň
Tlučeň
Jun 19, 2024T-Mobile Olympijský běh Mělník
Mělník
Jun 19, 2024T-Mobile Olympijský běh Chotiměř
Chotiměř
Jun 19, 2024T-Mobile Olympijský běh Bedřichov
Bedřichov v Jizerských horách
Jun 19, 2024T-Mobile Olympijský běh Červená Lhota
Červená Lhota
Jun 19, 2024T-Mobile Olympijský běh Hudčice
Hudčice
Jun 19, 2024T-Mobile Olympijský běh Žatec
Žatec
Jun 19, 2024T-Mobile Olympijský běh Město Touškov
Město Touškov
Jun 19, 2024T-Mobile Olympijský běh Plzeň
Plzeň
Jun 19, 2024T-Mobile Olympijský běh Praha - Petřín
Praha
Jun 19, 2024T-Mobile Olympijský běh Tuhaň
Tuhaň
Jun 19, 2024T-Mobile Olympijský běh Tetín
Tetín
Jun 19, 2024T-Mobile Olympijský běh Děčín
Děčín
Jun 19, 2024T-Mobile Olympijský běh Louny
Louny
Jun 19, 2024T-Mobile Olympijský běh Mníšek pod Brdy
Mníšek pod Brdy
Jun 19, 2024T-Mobile Olympijský běh Kunice - zámek Berchtold
Kunice
Jun 19, 2024T-Mobile Olympijský běh Velké Přílepy
Velké Přílepy
Jun 19, 2024T-Mobile Olympijský běh Neratovice
Neratovice
Jun 19, 2024T-Mobile Olympijský běh Kadaň
Kadaň
Jun 19, 2024T-Mobile Olympijský běh Čelákovice
Čelákovice
Jun 19, 2024T-Mobile Olympijský běh Veltrusy
Veltrusy
Jun 19, 2024T-Mobile Olympijský běh Turnov
Turnov
Jun 19, 2024T-Mobile Olympijský běh Horoměřice
Horoměřice
Jun 19, 2024T-Mobile Olympijský běh Praha - Ladronka
Praha
Jun 19, 2024T-Mobile Olympijský běh Praha - Královka
Praha
Jun 19, 2024T-Mobile Olympijský běh Praha - Satalice
Praha - Satalice
Jun 19, 2024T-Mobile Olympijský běh Liberec
Liberec
Jun 19, 2024T-Mobile Olympijský běh Most
Most
Jun 19, 2024T-Mobile Olympijský běh Benešov nad Ploučnicí
Benešov nad Ploučnicí
Jun 19, 2024T-Mobile Olympijský běh Ústí nad Labem
Ústí nad Labem
Jun 19, 2024T-Mobile Olympijský běh Vyšehořovice
Vyšehořovice
Jun 19, 2024T-Mobile Olympijský běh Krymlov
Krymlov
Jun 19, 2024T-Mobile Olympijský běh Bakov nad Jizerou
Bakov nad Jizerou
Jun 19, 2024T-Mobile Olympijský běh Tuchoraz
Tuchoraz
Jun 20, 2024Horský běh na Velký vrch
Malé Kyšice
Jun 20, 2024KPMG Noc rekordů
Praha 4
Jun 20, 2024Horský běh na Velký vrch
Malé Kyšice
Jun 20, 2024Stezka mužů
Praha
Jun 20, 2024Stezka mužů
Praha
Jun 22, 2024Salomon Prague Park Race - Divoká Šárka
Praha
Jun 22-23, 2024Běh napříč republikou
Čihošť
Jun 22, 2024Bobo běh
Děčín
Jun 22, 2024Velíšskej přespolňák
Veliš
Jun 22, 2024Běh okolo Vraní skály
Černín u Zdic
Jun 22, 2024Velíšskej přespolňák
Veliš
Jun 22-23, 2024Běh napříč republikou
Čihošť
Jun 22, 2024Běh okolo Vraní skály
Černín u Zdic
Jun 22, 2024ČEZ RunTour Plzeň
Plzeň
Jun 22, 2024Bobo běh
Děčín
Jun 23, 2024Kocourovský triatlon
Třebenice - Kocourov
Jun 23, 2024Pojizerský triatlon Sprint
Bakov nad Jizerou
Jun 23, 2024Triatlon Melechov
Kouty u Ledče nad Sázavou
Jun 23, 2024Jarov - Károv
Praha
Jun 23, 2024Hostibejcký kros
Kralupy nad Vltavou
Jun 23, 2024Jarov - Károv
Praha
Jun 23, 2024Pojizerský triatlon Sprint
Bakov nad Jizerou
Jun 25-26, 2024UniCredit Pražská štafeta
Praha
Jun 25, 2024Běh Vidrholcem
Praha
Jun 25, 2024Běh Vidrholcem
Praha
Jun 26, 20245 a 10 km VAŠÍ LIGY - červnový
Praha
Jun 26, 20245 a 10 km VAŠÍ LIGY - červnový
Praha
Jun 26, 2024Malá cena Kunětické devítky
Ráby - Kunětická hora
Jun 27, 2024Přes Ostrý pro ostrý
Benešov n.Pl.
Jun 27, 2024Přes Ostrý pro ostrý
Františkov n.Pl.
Jun 27, 2024Lachtan
Praha 6
Jun 29, 2024Hopman triatlon
Vikletice u Nechranic
Jun 29, 2024Dřevěný muž
Příhrazy
Jun 29, 2024Běh lužanskými hvozdy
okres Jičín
Jun 29, 2024Běh lužanskými hvozdy
Lužany u Jičína
Jun 29, 2024Dřevěný muž
Příhrazy
Jun 29, 2024Hopman triatlon
Vikletice u Nechranic
Jun 30, 2024Lochovice - Plešivec
Lochovice
Jun 30, 2024Lochovice - Plešivec
Lochovice
Jun 30, 2024Terezínský triatlon
Terezín
Jun 30, 2024Terezínský triatlon
Terezín
Jul 2, 2024Krčský lomcovák
Praha
Jul 2, 2024Krčský lomcovák
Praha
Jul 6, 2024Třtická Punčocha
Třtice
Jul 6, 20242 míle s úsměvem Self-Transcendence Race
Praha
Jul 9, 2024Dvě kola při zdi
Praha 6
Jul 9, 2024Dvě kola při zdi
Praha 6
Jul 10, 2024Halda
Tuchlovice
Jul 13, 2024Hvězdonice-Ondřejov
Hvězdonice-osada Merida
Jul 13, 2024Konopišťský miniželezňák - štafety
Konopiště
Jul 13, 2024Memoriál Petra Šimka
Kounice
Jul 13, 2024Triatlon Konopiště - Sprint
Konopiště
Jul 13, 2024Kolem Melechova
Meziklasí
Jul 13, 2024Hvězdonice-Ondřejov
Hvězdonice-osada Merida
Jul 13, 2024Libečovská 14
Podkozí
Jul 13, 2024Memoriál Petra Šimka
Kounice
Jul 13, 2024Libečovská 14
Podkozí
Jul 13, 2024Kolem Melechova
Meziklasí
Jul 13, 2024Konopišťský miniželezňák - klasický triatlon (open)
Konopiště
Jul 14, 2024Šachty - Štěpánka
Vysoké nad Jizerou
Jul 14, 2024Šachty - Štěpánka
Vysoké nad Jizerou
Jul 17, 2024Kazín - Cukrák
Praha
Jul 17, 2024Kazín - Cukrák
Praha
Jul 18, 2024Běh zapomenutým pohraničím
Sněžník
Jul 18, 2024Běh zapomenutým pohraničím
Sněžník
Jul 20, 2024F113 Ironman
Plzeň
Jul 20, 2024Sprint Triatlon Županovice
Županovice
Jul 20, 2024Zlatá desítka Emila Zátopka
Plzeň
Jul 20, 2024Sprint Triatlon Županovice
Županovice
Jul 20, 2024Lipský duatlon
Lípa
Jul 21, 2024Běžím Krušnohořím - Adolfov
Adolfov
Jul 23, 2024Běh za Sliveneckou saní
Praha
Jul 23, 2024Běh za Sliveneckou saní
Praha
Jul 24, 2024Malá cena Kunětické devítky
Ráby - Kunětická hora
Jul 24, 2024Zlatá pětka Emila Zátopka
Praha
Jul 26, 2024MČR 24/48h Self Transcendence Race
Kladno
Jul 27, 2024Libeř - Radlík
Libeř
Jul 27, 2024Hostěnický triatlon
Hostěnice
Jul 27, 2024Železný muž Vyžlovky
Vyžlovka
Jul 27, 2024Železný muž Vyžlovky
Vyžlovka
Jul 27, 2024Ironieman Plačkov
Plačkov u Humpolce
Jul 27, 2024Pojizerský kros
Bradlec u Mladé Boleslavi
Jul 27, 2024Hostěnický triatlon
Hostěnice
Jul 27, 2024Zlatý maraton Emila Zátopka
Plzeň
Jul 27, 2024Zlatý maraton Emila Zátopka (půlmaraton)
Plzeň
Jul 27, 2024Pojizerský kros
Bradlec u Mladé Boleslavi
Jul 27, 2024Zlatý maraton Emila Zátopka (desítka)
Plzeň
Jul 27, 2024Ironieman Plačkov
Plačkov u Humpolce
Jul 27, 2024Libeř - Radlík
Libeř
Jul 28, 2024Krušnoman Cross Triathlon
Most
Jul 28, 2024Krušnoman Cross Triathlon - děti
Most
Jul 28, 2024Táborský triatlonový festival
Tábor
Jul 28, 2024Krušnoman Cross Triathlon - štafety
Most
Jul 30, 2024Rasokros
Praha
Jul 30, 2024Rasokros
Praha
Jul 31, 20245 a 10 km VAŠÍ LIGY - červencový
Praha
Jul 31, 20245 a 10 km VAŠÍ LIGY - červencový
Praha
Aug 3, 2024Házmburk x offroad triatlon
Libochovice
Aug 3, 2024Běh na Kamenný stůl
Rataje nad Sázavou
Aug 3, 2024Mšecká sedmička
Mšec
Aug 3, 2024Mšecká sedmička
Mšec
Aug 3, 20242 míle s úsměvem Self-Transcendence Race
Praha
Aug 3, 2024Házmburk x offroad triatlon
Libochovice
Aug 3, 2024Běh na Kamenný stůl
Rataje nad Sázavou
Aug 4, 2024Gladiator Race Pardubice - Run
Pardubice
Aug 4, 2024Maraton Českým rájem
Prachov
Aug 4, 2024Maraton Českým rájem
Prachov
Aug 6, 2024Běh na Šance
Závist
Aug 6, 2024Běh na Šance
Závist
Aug 7, 2024Rozdělovský čtvrtmaratón
Kladno
Aug 10, 2024Dačického 12
okres Kutná Hora
Aug 10, 2024Okolo Štěchovického pokladu
Štěchovice
Aug 10, 2024NN Night Run Most
Most
Aug 10, 2024Dačického 12
Kutná Hora
Aug 10, 2024Okolo Štěchovického pokladu
Štěchovice
Aug 10, 2024Dačického 12
Kutná Hora
Aug 11, 2024Žebrácká pětadvacítka
Žebrák
Aug 11, 2024Mimoňský triatlon
Mimoň
Aug 11, 2024Triatlon Most - middle
Most
Aug 11, 2024Žebrácká 25 (10 km)
Žebrák
Aug 11, 2024Žebrácká pětadvacítka
Žebrák
Aug 11, 2024Mimoňský triatlon
Mimoň
Aug 13, 2024Márův běh
Praha 4
Aug 13, 2024Márův běh
Praha 4
Aug 14, 2024Malá cena Kunětické devítky
Ráby - Kunětická hora
Aug 14, 2024Šárecká 5
Praha
Aug 17, 2024XTERRA Germany
Waltersdorf
Aug 17, 2024Veltrubská desítka - Memoriál Ivana Kašpara
Veltruby
Aug 17, 2024Veltrubská čtyřka - Memoriál Ivana Kašpara (4 km)
Veltruby
Aug 18, 2024Tyršův běh na Sokol
Malá Skála
Aug 18, 2024Tyršův běh na Sokol
Malá Skála
Aug 18, 2024Běh pro Střížák
Ústí nad Labem
Aug 18, 2024Běh pro Střížák
Ústí nad Labem
Aug 20, 2024Žvahov - Dívčí hrady - Ivův běh
Praha 5 - Žvahov
Aug 21, 2024Czech Adventure Race
Hracholusky
Aug 23, 2024Mini Czech Adventure Race
Hracholusky
Aug 24, 2024Triatlon Račice
Račice
Aug 24, 2024Písecký duatlon
Písek
Aug 24, 2024Písecký duatlon
Písek
Aug 24, 2024Běhej lesy #7 Letní Jizerská 11 km
Bedřichov
Aug 24, 2024Strabag Rail Miladatlon (MČR v TRT lékařů)
Ústí nad Labem
Aug 24, 2024Běhej lesy #7 Letní Jizerská 23 km
Bedřichov
Aug 24, 2024Běhej lesy #7 Letní Jizerská - 5 km
Bedřichov
Aug 24, 2024StoneMAN
Plzeň
Aug 24, 2024Běhej lesy #7 Letní Jizerská 50
Bedřichov
Aug 24, 2024Krušnoman Extreme Punk Triathlon
Klíny
Aug 24, 2024StoneMAN
Plzeň
Aug 24, 2024Trail Running Cup - Brdský půlmaraton
Kytín
Aug 24, 2024Krušnoman Extreme Punk Triathlon
Klíny
Aug 24, 2024Manitou Železné hory
Chrudim
Aug 25, 2024Rakovnická 15
Rakovník
Aug 25, 2024Ocelová pětka
Hradešín
Aug 25, 2024Triatlon Račice - štafety
Račice
Aug 25, 2024SAMUEL XC triatlon
Radvanec
Aug 25, 2024Memoriál Jana Fryce
Neratovice
Aug 25, 2024SAMUEL XC triatlon
Radvanec
Aug 25, 2024Rakovnická 15
Rakovník
Aug 27, 2024Běh Smetánkou
Praha
Aug 27, 2024Běh Smetánkou
Praha
Aug 28, 20245 a 10 km VAŠÍ LIGY - srpnový
Praha
Aug 28, 20245 a 10 km VAŠÍ LIGY - srpnový
Praha
Aug 29, 2024Běh okolo Chmelníku
Děčín - Chrochvice
Aug 29, 2024Běh okolo Chmelníku
Děčín
Aug 29, 2024Běh Modřanskou roklí - Memoriál Zdeňka Buriana
Praha
Aug 31, 2024Chlumecký triatlonek
Pamětník
Aug 31, 2024Mizuno Neon Run Praha
Praha
Aug 31, 2024XTR Melechov + dětské závody Slavata Tour
Kouty u Ledče nad Sázavou
Aug 31, 2024XTR Melechov + dětské závody Slavata Tour
Kouty u Ledče nad Sázavou
Aug 31, 2024SPOKE MTB Maraton
Kralovice
Aug 31, 2024SPOKE MTB Maraton
Kralovice
Sep 1, 2024Běh na Lahti
Děčín
Sep 1, 2024Inov-8 Kokořínský kros
Mšeno
Sep 1, 2024Běh na Lahti
Děčín
Sep 4, 2024Malá cena Kunětické devítky
Ráby - Kunětická hora
Sep 4, 2024Běh Anny-Marie
Praha
Sep 7, 2024Mácháčský pohodář
Staré splavy
Sep 7, 2024Budiměřičský Budík
Budiměřice
Sep 7, 20242 míle s úsměvem Self-Transcendence Race
Praha
Sep 7, 2024Mácháčský pohodář
Staré splavy
Sep 7, 2024adidas Běh pro ženy Praha
Praha
Sep 7, 2024Baroko maraton (půlmaraton)
Plasy
Sep 7, 2024Baroko 4,2 km
Plasy
Sep 7, 2024Přestavlcký vlk
Přestavlky
Sep 7, 2024Glassman Triatlon
Oldřichov/Jeníkov
Sep 7, 2024Baroko maraton
Plasy
Sep 7, 2024Glassman Triatlon
Oldřichov/Jeníkov
Sep 7, 2024Zbraslavská Závist
Praha - Zbraslav
Sep 7, 2024Baroko maraton (ultra)
Plasy
Sep 7, 2024Birell Běh na 10 km Praha
Praha
Sep 7, 2024Zbraslavská Závist
Praha - Zbraslav
Sep 7, 2024Vlašimský posvícenský běh pro komunitní centrum
Vlašim
Sep 7, 2024Baroko maraton (10 km)
Plasy
Sep 7, 2024Přestavlcký vlk
Přestavlky
Sep 7, 2024Birell 10K Race
Prague
Sep 8, 2024Rokytka Challenge
Praha 9 - Vysočany
Sep 8, 2024Unhošťský duatlon
Unhošť
Sep 8, 2024DoksyRace - štafety
Doksy
Sep 8, 2024Rokytka Challenge
Praha 9 - Vysočany
Sep 8, 2024DoksyRace
Doksy
Sep 8, 2024UF! - Unusual Five
Děčín
Sep 8, 2024Unhošťský duatlon
Unhošť
Sep 8, 2024Dobříšská osmička
Dobříš
Sep 8, 2024Dobříšská osmička
Dobříš
Sep 11, 2024Geofyzikální běh
Praha
Sep 11, 2024Geofyzikální běh
Praha
Sep 11, 2024Novostrašecký běh - memoriál Vildy Šubrta
Nové Strašecí
Sep 12, 2024Charitativní závod - Běh dobré vůle
Praha 6
Sep 12, 2024Charitativní závod - Běh dobré vůle
Praha 6
Sep 13-15, 2024Ze dna na vrchol, štafetový benefiční běh na podporu léčby závislostí
Hřensko
Sep 14, 2024Plzeňský kardioběh
Plzeň-Roudná
Sep 14, 2024Havlíčkobrodský půlmaraton (Mistrovství ČR Masters)
Havlíčkův Brod
Sep 14, 2024Běh Kovohutěmi
Lhota u Příbramě
Sep 14, 2024Gladiator Race Český ráj - Run
Branžež
Sep 14, 2024Posvícenský koláč
Studenec
Sep 14, 2024Havlíčkobrodský půlmaraton - Lidový běh
Havlíčkův Brod
Sep 14, 2024RUN Praha - Plzeň
Praha
Sep 14, 2024Mizuno Labský půlmaraton
Lysá nad Labem
Sep 14, 2024Mizuno Labský půlmaraton
Lysá nad Labem
Sep 14, 2024Plzeňský kardioběh
Plzeň-Roudná
Sep 14, 2024NN Night Run Praha
Praha
Sep 14, 2024Posvícenský koláč
Studenec
Sep 14, 2024Běh Kovohutěmi - závod mílařů a mílařek
Lhota u Příbramě
Sep 14, 2024Road Classics - Ještěd
Liberec
Sep 14, 2024NN Night Run Praha
Praha
Sep 15, 2024GR8 TRAILS Canicross Český ráj
Branžež
Sep 15, 2024Běh na Petřínskou rozhlednu
Praha
Sep 15, 2024Hostivařská 5
Praha
Sep 15, 2024GR8 TRAILS Canicross Český ráj
Branžež
Sep 15, 2024GR8 TRAILS Český ráj
Branžež
Sep 15, 2024Hostivařská 15
Praha
Sep 15, 2024Běh na Petřínskou rozhlednu
Praha
Sep 15, 2024Ralsko Run/Ralská desítka
Mimoň
Sep 15, 2024Běh zámek Kačina
Svatý Mikuláš
Sep 15, 2024MH maraton
Beroun
Sep 15, 2024Běh zámek Kačina
Svatý Mikuláš
Sep 18, 2024Podzimní běh okolo Europlantu
Praha
Sep 18, 20245 a 10 km VAŠÍ LIGY - zářijový
Praha
Sep 18, 2024Podzimní běh okolo Europlantu
Praha
Sep 18, 20245 a 10 km VAŠÍ LIGY - zářijový
Praha
Sep 18, 2024Malá cena Kunětické devítky
Ráby - Kunětická hora
Sep 19, 2024Běh u Červeného vrchu
Děčín
Sep 19, 2024Běh u Červeného vrchu
Děčín
Sep 21, 2024Kladenský maratón
Kladno
Sep 21, 2024dm rodinná míle Ústí nad Labem
Ústí nad Labem
Sep 21, 2024Kladno Marathon
Kladno
Sep 21, 2024DoKolaRun!
Kraskov
Sep 21, 2024Author Pražský dětský sprint
Praha Dejvice
Sep 21, 2024Podzimní běh Heřmanův Městec
Heřmanův Městec
Sep 21, 2024Author Pražská 50
Praha Dejvice
Sep 21, 2024Kladenský maratón
Kladno
Sep 21, 2024Jilemnice-Žalý
Jilemnice
Sep 21, 2024Podzimní běh Heřmanův Městec
Heřmanův Městec
Sep 21, 2024Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem
Ústí nad Labem
Sep 21, 2024Po stopách Mahacupu
Čerčany
Sep 21, 2024Rakovnická RN25
Rakovník
Sep 21, 2024DoKolaRun!
Kraskov
Sep 22, 20242HRADY (Bradlecká Lhota - Kumburk)
Bradlecká Lhota
Sep 22, 2024Hvězdná desítka
Praha 6
Sep 22, 2024Hvězdná desítka
Praha 6
Sep 22, 2024Benešovská desítka - Benešovský Běžecký Festival
Benešov
Sep 22, 2024Škoda Fit Půlmaraton
Plzeň
Sep 22, 2024Škoda Fit Půlmaraton
Plzeň
Sep 28, 2024City Cross Run & Walk Česká Lípa
Česká Lípa
Sep 28, 2024Běh města Příbrami
Příbram
Sep 28, 2024Běh města Příbrami
Příbram
Sep 28, 2024Charitativní běh pro Klokan
Hořice
Sep 28, 2024Ralsko MTB Tour
Ralsko Letiště Hradčany
Sep 28, 2024Běh tří řek
Chomutice
Sep 28, 2024Neumannova stezka
Unhošť
Sep 28, 2024Svatováclavský běh
Český Brod
Sep 28, 2024Běh tří řek
Chomutice
Sep 28, 2024Běh Velké Skály
Děčín
Sep 28, 2024Neumannova stezka
Unhošť
Sep 28, 2024Charitativní běh pro Klokan
Hořice
Sep 28, 2024City Cross Run & Walk Česká Lípa
Česká Lípa
Sep 28, 2024Běh Velké Skály
Děčín
Sep 28, 2024Svatováclavský běh
Český Brod
Sep 28, 2024Proběhni.se
Praha
Sep 29, 2024Bechovice - Prague
Praha
Sep 29, 2024Česká spořitelna Běchovice-Praha, MČR
Praha
Oct 2, 2024Malá cena Kunětické devítky
Ráby - Kunětická hora
Oct 3, 2024Podzimní kros na Sokolím vrchu
Děčín
Oct 3, 2024Podzimní kros na Sokolím vrchu
Děčín
Oct 4, 2024River Trail - Etapa 1: Střela
Žihle
Oct 4, 2024Běh Karla Havlíčka Borovského
Havlíčkův Brod
Oct 5, 2024Cibulka - Košířský okruh
Praha
Oct 5, 2024Roháčova stezka
Chlístovice u Kutné Hory
Oct 5, 2024Run Berounka Run
Plzeň
Oct 5, 2024Děčínská hodinovka
Děčín
Oct 5, 2024ČEZ RunTour Praha
Praha
Oct 5, 2024dm rodinná míle Liberec
Liberec
Oct 5, 2024Běh Bohutínem
Bohutín
Oct 5, 2024Cibulka - Košířský okruh
Praha
Oct 5, 2024Mattoni Liberec Nature Run
Liberec
Oct 5, 2024River Trail - Etapa 2: Střela - Berounka
Plasy
Oct 5, 2024Jedlová 24 HRS
Jiřetín pod Jedlovou
Oct 5, 20242 míle s úsměvem Self-Transcendence Race
Praha
Oct 5, 2024Jedlová 24 HRS
Jiřetín pod Jedlovou
Oct 5, 2024Běh o únětickou 10°
Únětice
Oct 5, 2024Běh Bohutínem
Bohutín
Oct 5, 2024Roháčova stezka
Chlístovice u Kutné Hory
Oct 5, 2024Běh o únětickou 10°
Únětice
Oct 6, 2024Hořovický cvoček
Hořovice
Oct 6, 2024Hořovický cvoček
Hořovice
Oct 6, 2024River Trail - Etapa 3: Berounka
Liblín
Oct 6, 2024Běh zámeckým parkem - Memoriál Pavla Sátry
Vlašim
Oct 6, 2024Salomon Prague Park Race - Konopiště
Konopiště
Oct 6, 2024Běh zámeckým parkem - Memoriál Pavla Sátry
Vlašim
Oct 8, 2024Kladenská hodinovka
Kladno
Oct 8, 2024Kladenská hodinovka
Kladno
Oct 9, 2024Jilemnická hodinovka
Jilemnice
Oct 9, 2024Jilemnická hodinovka
Jilemnice
Oct 11, 2024Pražský kelt
Praha
Oct 11, 2024Pražský kelt
Praha
Oct 12, 2024ČT Author Cup
Bedřichov
Oct 12, 2024Malá cena Kunětické devítky
Ráby - Kunětická hora
Oct 12, 2024Běh Šeptouchovem
Ledeč nad Sázavou
Oct 12, 2024Běh Šeptouchovem
Ledeč nad Sázavou
Oct 12, 2024ČT Author Cup
Bedřichov
Oct 12, 2024Podzimní běh Olympu
Praha 7
Oct 12, 2024O-SEE Ultra Trail - 25K Trail Half Marathon
Kurort Oybin
Oct 12, 2024Enervit Benešovský půlmaratón Pojizeřím
Benešov u Semil
Oct 12, 2024Enervit Benešovský maratón Pojizeřím
Benešov u Semil
Oct 12, 2024Enervit Benešovská desítka Pojizeřím
Benešov u Semil
Oct 12, 2024O-SEE Ultra Trail - 50K Ultra Trail
Kurort Oybin
Oct 13, 2024O-SEE Ultra Trail - 16K Trail Run
Kurort Oybin
Oct 13, 2024Forestova šestka vol.20 + 14 km + canicross
Plzeň
Oct 13, 2024Z Dobřichovic na Šraňk
Dobřichovice
Oct 13, 2024Z Dobřichovic na Šraňk
Dobřichovice
Oct 13, 2024Winterman Xtreme Triathlon
Děčín
Oct 13, 2024Kros na Hrádku
Hrádek u Nechanic
Oct 13, 2024Kros na Hrádku
Hrádek u Nechanic
Oct 13, 2024O-SEE Ultra Trail - 65K Ultra Trail Run
Kurort Oybin
Oct 13, 2024Winterman Xtreme Triathlon
Děčín
Oct 18, 2024Jesenický Ultrasurovec
Jesenice u Rakovníka
Oct 18, 2024Gladiator Race Praha - Night
Praha
Oct 19, 2024Malá Křivoklátská
Křivoklát
Oct 19, 2024Leskros Sady
Nebílovy u Plzně
Oct 19, 2024Gladiator Race Praha - Original
Praha
Oct 19, 2024X Kros Stvořidla
Stvořidla u Ledče nad Sázavou
Oct 19, 2024Slapy Trail Maniacs
Nečín
Oct 19, 2024MTB Jesenický Surovec
Jesenice u Rakovníka
Oct 19, 2024ČEZ RunTour Pardubice
Pardubice
Oct 19, 2024Leskros Sady
Nebílovy u Plzně
Oct 19, 2024Běh kolem Ameriky
Písek
Oct 19, 20245 a 10 km VAŠÍ LIGY - říjnový
Praha
Oct 19, 20245 a 10 km VAŠÍ LIGY - říjnový
Praha
Oct 19, 2024Malá Kunratická
Praha
Oct 19, 2024Běh kolem Ameriky
Písek
Oct 19, 2024Malá Křivoklátská
Křivoklát
Oct 20, 2024Běh pro hospic
Milovice
Oct 20, 2024Lesní běh Říčany XCR
Říčany
Oct 20, 2024Klánovický terénní půlmaraton
Praha Klánovice
Oct 20, 2024Běh pro hospic (půlmaraton)
Milovice
Oct 20, 2024Jilemnický kros - Memoriál Oldy Hrubého
Jilemnice
Oct 20, 2024Inov-8 Kros Bučiny
Černé Voděrady
Oct 20, 2024Jesenický Surovec
Jesenice u Rakovníka
Oct 20, 2024Běh pro hospic (kolo 20/40 km)
Milovice
Oct 20, 2024Běh pro hospic (maraton)
Milovice
Oct 20, 2024Klánovický terénní půlmaraton - 10 km
Praha Klánovice
Oct 20, 2024Inov-8 Kros Bučiny
Černé Voděrady
Oct 20, 2024Gladiator Race Dog Praha
Praha
Oct 20, 2024Jesenický Surovec
Jesenice u Rakovníka
Oct 26, 2024Běh Bukovem
Plískov
Oct 26, 2024Zombie Run Praha
Praha
Oct 26, 2024Salomon Prague Park Race - Prokopské údolí
Praha
Oct 26, 2024Běh Bukovem
Plískov
Oct 26, 2024Běh do vrchu na Pastýřskou stěnu
Děčín
Oct 26, 2024Běh do vrchu na Pastýřskou stěnu
Děčín
Oct 28, 2024Podzimní půlmaraton VAŠÍ LIGY
Praha
Oct 28, 2024Sokolský běh republiky - Louňovice pod Blaníkem
Louňovice pod Blaníkem
Oct 28, 2024Sokolský běh republiky - Dobříš
Dobříš
Nov 2, 20246hodinovka Předenice
Předenice
Nov 2, 2024Malá pardubická cross country
Pardubice
Nov 2, 2024Podzimní Lhotecká Kaštanka
Lhota
Nov 2, 2024Podzimní běh Dražovkou
Hořovice
Nov 2, 2024Plzeňská hodinovka
Plzeň
Nov 2, 2024Běh Mrázovkou
Praha 5
Nov 2, 2024Běh na 24 hodin
Plzeň
Nov 2, 2024Běh Labským údolím
Děčín
Nov 2, 20242 míle s úsměvem Self-Transcendence Race
Praha
Nov 2, 2024Běh kolem Práchně
Horažďovice
Nov 2, 2024Běh na 24 hodin
Plzeň
Nov 2, 2024Podzimní Lhotecká Kaštanka
Lhota
Nov 2, 2024Běh kolem Práchně
Horažďovice
Nov 2, 2024Jizerun
Praha
Nov 3, 2024Trail Running Cup - Motolské jamky
Praha
Nov 3, 2024Hruštice Turnov-Malá Skála-Turnov
Turnov
Nov 9, 2024Hannah Pilsen Trail Krkavec
Plzeň
Nov 9, 2024Svatojánská 20
Beroun
Nov 9, 2024Svatojánská 20
Beroun
Nov 9, 2024Závod dvojic
Kladno
Nov 9, 2024Perníková devítka
Ráby u Pardubic
Nov 9, 2024Král Točné - Žaludská osma
Praha - Točná
Nov 9, 2024Hannah Pilsen Trail 'Krkavec'
Plzeň (Autocamp Ostende)
Nov 9, 2024Závod dvojic
Kladno
Nov 9, 2024Král Točné - Žaludská osma
Praha
Nov 10, 2024Velká kunratická
Praha 4 - Kunratice
Nov 10, 2024Velká kunratická
Praha 4 - Kunratice
Nov 10, 2024Dobřichovický běh
Dobřichovice
Nov 10, 2024Dobřichovický běh
Dobřichovice
Nov 16, 2024Tochovický kros Podrejžím - Memoriál Ing. Jaroslava Malého
Tochovice
Nov 17, 2024Velká cena 17. listopadu
Děčín
Nov 22, 2024Loučení
Ústí nad Labem
Nov 23, 2024Prokopský nočník
Praha 5
Nov 23, 2024Plzeňská třicítka, dvacítka a maraton na dráze
Plzeň
Nov 23, 2024Prokopský nočník
Praha
Nov 23, 2024Čertovskej wintertrail
Hamr na Jezeře
Nov 24, 2024Podzimní běh lyžařů - memoriál Ály Syrovatského
Senohraby-Vávrův palouk
Nov 24, 2024Běh na Chlum
Děčín
Nov 24, 2024Běh na Chlum
Děčín
Nov 30, 20245 a 10 km VAŠÍ LIGY - listopadový
Praha
Nov 30, 20245 a 10 km VAŠÍ LIGY - listopadový
Praha
Nov 30, 2024Výběh na Lovoš
Lovosice
Nov 30, 2024Stupenská sedmička
Stupno/Břasy
Nov 30, 2024Hostivařská šance
Praha 15 - Hostivař
Nov 30, 2024Slánské běhy
Slaný
Nov 30, 2024Slánské běhy
Slaný
Nov 30, 2024Výběh na Lovoš
Lovosice
Nov 30, 2024Hostivařská šance
Praha 15 - Hostivař
Dec 6, 2024Pražská stovka
Praha
Dec 6, 2024Pražská stovka
Praha
Dec 7, 2024LEKI Winter SkyRace®
Liberec
Dec 7, 2024Čertovská 5
Unhošť
Dec 7, 2024Adventní běh Žatec
Žatec
Dec 7, 2024Vánoční běh do vrchu
Třemošnice
Dec 7, 2024Koloběh Říp-Praha
Říp
Dec 7, 2024Trail Running Cup - Maraton Praha - Dobříš
Praha
Dec 7, 20242 míle s úsměvem Self-Transcendence Race
Praha
Dec 7, 2024Trail do Háje VAŠÍ LIGY
Praha
Dec 7, 2024Čertovská 5
Unhošť
Dec 7, 2024Koloběh Říp-Praha